Prodej vily, Podlešín, 355 m2

Podlešín

Cena na vyžádání
/za nemovitost
volejte makléři, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaPodlešín
ID08522048
StavbaSkeletová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná355 m2
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Plocha nemovitosti6000 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Terasa
Bazén

Origo partneři v Podlešíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bc. Andrea Suchomelová DiS.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Úklidové služby

Popis

Nabízíme výjimečnou příležitost koupě honosné novostavby vily kousek za Prahou o dispozici 5+1 (4 ložnice + 4 koupelny), o podlahové ploše 355m2, na perfektně situovaném pozemku o rozloze 6.000m2.

Pozemek sousedí s velkou loukou, na kterou navazuje hustý les. Hlavní výhledy z vily jsou orientovány právě tímto směrem, do volné přírody. Terasovité okolí domu, samotný dům i zahrada umožňují vytvořit několik zón, které se vzájemně neruší. Od vily vede 25 metrová nová vlastní příjezdová cesta k obecní ulici.

Vila je třípatrová s jedním polopodzemním podlažím, ve kterém je umístěno technické zázemí domu a garáž pro 2 vozy.
V 1.NP se nachází hlavní obytná hala vily s kuchyní-jídelnou + vstupní část se šatnou. Prostor 1.NP má světlou výšku 3,85m.
Z jídelní části je přímý vstup na terasu a schody k vodní nádrži s přepadem, vytvářejícím vodopád.
Hned vedle je venkovní bazén (10x5x1.5 m) s možností vyhřívání tepelným čerpadlem.
Ve 2. NP jsou 3 ložnice s vlastními koupelnami, prádelna a hala se schodištěm. Hlavní ložnice má rozlohu 45m2 + koupelna a šatna.
Ve 3.NP se nachází další pokoj 28m2 s koupelnou, který může sloužit jako 4. ložnice nebo jako zázemí pro velkorysou střešní terasu (65m2).

Stavebně se jedná o železobetonový konstrukční systém v kombinaci s Ytongem 500 a polystyrenem, se závěsnou keramickou ventilační fasádou (Španělsko).
Okenní systém Schüco (Německo) odpovídá standartům energ. úspory A. Vzhledem k rozsáhlým proskleným plochám má dům energetickou třídu B – velmi úspornou (B+).
Topení je zabezpečeno tepelným čerpadlem voda-vzduch v kombinaci s litinovými radiátory dobového charakteru, vyhřívanými stěnami a podlahami. Na podlahách je čedičová dlažba.
Objekt je napojen na veškeré inž. sítě – obecní vodovod, obecní kanalizace, plynovod, elektřina 220/380 a telekomunikační sítě.

Zahrada je tvořena terasovitým ovocným sadem se vzrostlými jabloněmi starých ceněných odrůd a dalších ovocných stromů.
Uprostřed zahrady je vytvořena absolutně rovná plocha vhodná k vybudování tenisového kurtu či jiného sportoviště.
U domu je též 150 let starý vinný sklípek a vlastní studna.
V zahradě je vybudován rozsahlý systém opěrných stěn s osvětlením.

Obec se nachází na sjezdu z dálnice D7 – EXIT 18 ze severozápadu Prahy.
Lokalita tak nabízí vynikající dojezdovou dobu 25-35 min do Prahy 5, Prahy 6 a Prahy 1, na mezinárodní letiště Václava Havla, do aeroklubu Slaný, do mezinárodních škol v Nebušicích, do nákupního centra MAKRO-PRAHA a ZLIČÍN-PRAHA, do nemocnic (Motol, Na Homolce, Ústřední Vojenské nemocnice).
Svou polohou je obec také strategicky umístěna ve směru na Karlovy Vary a Drážďany.

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vil v Podlešíně.