Prodej chaty, Letovice, 80 m2

Letovice

2 700 000 Kč
/za nemovitost
cena je uvedena bez provize
Hypotéka od 8 936 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaLetovice
ID201553251
StavbaKamenná
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná787 m2
Typ objektuPřízemní
Lokalita objektuOkraj obce
Podlahová plocha80 m2
Plocha nemovitosti2497 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Letovicích

Rekonstrukce bytů

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Dobrá nabídka pěkného stavebního pozemku a domu k dokončení rekonstrukce za dobrou cenu ! Nenechte si ujít tuto nabídku a přijďte na prohlídku !
Letovice, městská část Zábludov. Zde, v této pěkné a malebné obci, je k dispozici tato nabídka, která obsahuje dobrou nabídku, vhodnou pro zájemce, kteří hledají bydlení v menší obci a pěkný pozemek v naprosto klidné části obce. Je zde možnost využít nejen stávající objekt, dům - bývalou zemědělskou usedlost obce k dokončení rekonstrukce ( projekt k rekonstrukci k dispozici ) ale i pěkný prostorný pozemek ke mj. s využitím nyní funkčně jako zahrady ale i se záměrem jeho využití ke stavbě domu. Zahrada - pozemek je uznán a schválený dle územního plánu jako stavební a pro Ty, kteří mají záměr stavět RD je to pěkné místo k bydlení na okraji obce. Stav stávajícího domu je obyvatelný, je zde samostatný vstup, chodba, chodba, 3 obytné místnosti vč. kuchyně, koupelny, WC, dále s možností vjezdu vraty do dvorní části domu. K dispozici je vlastní studna, v domě je zavedena funkční vodovodní přípojka a elektřina, topení teplovodní, ohřev vody topení nyní kotlem na tuhá paliva, ohřev vody do koupelny a kuchyně el. bojler, kanalizace je svedena do vlastní jímky na vyvážku. Garantujeme tuto nabídku jako prostou jakých-koliv závazků. Za tuto výbornou navrhovanou kupní cenu se zde prodává : dům s číslem popisným, pozemek zastavěná plocha domu s č. popisným o výměře 787 m2 na které stojí dům, soubor pozemků ( 3 pozemky ) o jejich celkové výměře 2497 m2, z nichž je podstaná část vedena v územním plánu jako stavební.
Nemovitosti jsou volné dle dohody, po úhradě kupní ceny a vkladu kupní smlouvy u katastrálního úřadu. Vzdálenosti orientačně : Brno 43 km, Letovice 2,5km, Boskovice 15 km, Blansko 26 km, Svitavy 28 km. Budeme se těšit na Vás při prohlídce a pokud se pro tyto nemovitosti rozhodnete, jistě nebudete litovat, stojí prostě za to a i kupní cena je příjemná, dle dohody i k jednání, rovněž i poplatek za zprostředkování naší realitní kanceláři Vás neodradí, veškeré doprovodné služby, spojené s převodem nemovité věci, jsou již zahrnuty v provizi. Od r.1991 jsme tady pro Vás, rádi Vám předáme naše zkušenosti v oboru realit při prohlídce a věřte, že bude nám ctí pro Vás pracovat.
Těšíme se na Vás, volejte a pište kdykoliv, jsme Vám k dispozici k prohlídce dle dohody, při které Vám sdělíme další podrobnosti. Z důvodu, že není k dispozici PENB, ke splnění zákonné povinnosti, označujeme kat. "G". Financování zajistíme výběrem úvěru prostřednictvím našeho finančního poradce.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Letovicích.