Prodej zemědělské půdy, Luhačovice, 6576 m2

Luhačovice

1 710 000 Kč
/za nemovitost
k jednání
Hypotéka od 8 149 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaLuhačovice
ID639476
Plocha nemovitosti6576 m2

Origo partneři v Luhačovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Dominik Avramov

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Služby pro renovaci koženého čalounění

Popis

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej pozemkové parcely o výměře 6576 m², v lokalitě Malá Kamenná, v Luhačovicích.
Jedná se o trvalý travní porost, který je součástí souvislé louky ( 2x ročně sekáno ) vzdálený cca 350 od Lázeňského náměstí Luhačovice.
Jednolitý pás pozemku, o dvou parcelách je široký 14 -20 m široký a dlouhý cca 400 m .
Pozemek je přístupný ze západní strany z cesty Luhačovice - Řetechov, a na východě z lesní cesty od pramenu Ottovka či Marie.
Je vhodný na uložení kapitálu - investici, a zemědělské využití - sadaření , pěstování rostlin či chov zvířat. Je zde možno vybudovat zařízení k zemědělskému účelu - zahradní domek, přístřešek pro zvířata, uskladnění přebytků aj .
Jedná se o moc krásné místo v dosahu lázní Luhačovice. Ev. číslo: 638862.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Luhačovicích.