Prodej činžovního domu, Cheb, Wolkerova, 4970 m2

Wolkerova, Cheb

195 000 000 Kč
/za nemovitost
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 929 313 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaWolkerova, Cheb
ID796010
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná4970 m2
VybavenoČástečně
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti5300 m2

Origo partneři v Chebu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Petr Nečada

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Prodej unikátního rezidenčního bydlení v městě Cheb, v souboru pěti bytových domů. S vlastním oploceným a monitorovaným parkovištěm, které nabízí 100 parkovacích míst. Celkově je zde 94 bytů o dispozicích 1kk (41), 2kk (50) a 3kk (3), jejichž součástí jsou kuchyňské linky se spotřebiči. Koupelny jsou plně a moderně vybaveny, včetně sprchových koutů. Jedná se o celkovou a velmi povedenou rekonstrukci s použitím kvalitních materiálů. Samozřejmostí je kamerový systém v domech i na parkovišti, bezklíčové zámky vstupních dveří, nové plynové kotelny a vjezd do areálu elektronickou branou. Město Cheb je díky své rozlehlé a stále rostoucí průmyslové zóně, skvělou investiční příležitostí. Je zde již předjednán možný výnos, pronájmu celé nemovitosti za více, jak dva milióny korun českých měsíčně. Dále je možné zprostředkovat spolupráci financující banky. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře. S financováním rádi pomohou naši specialisté.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Chebu.