Prodej pozemku pro bydlení, Votice - Lysá, 1554 m2

Votice, Lysá

3 790 000 Kč
/za nemovitost
Cena k jednání
Hypotéka od 18 062 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaVotice, Lysá
IDD1139-PZ
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy475 m2
Plocha nemovitosti1554 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
DopravaSilnice, Autobus
Převod do OV

Origo partneři v Voticích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Vincíbr

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Popis

Prodej pozemku se starším domem v obci Lysá u Votic, okres Benešov.

Celková plocha prodávaných pozemků má výměru 1.554m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 475m2 a pozemek níže pod domem, zahrada, 1.079m2. Nemovitosti leží v mírně svažitém terénu.
Vlastní vesnické stavení do tvaru „U“ se skládá z hlavní obytné části, střední s úložnými prostory a zadní stodolou, hospodářskou budovou. Obytná část prošla nedokončenou, částečnou rekonstrukcí.
Objekt není napojen na inženýrské sítě, nutno řešit individuálně. Elektřina zavedena.

Nemovitost vhodná po dobudování jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci, stejně jako nemovitosti v jejím sousedství.

Prohlédněte si prosím naší fotogalerii.

Vzdálenost od Votic, města s veškerou občanskou vybaveností jsou 3km, do Benešova (směr Praha) 20km a do Prahy samotné 65km po rychlé moderní komunikaci s pokračujícím budováním dálničního spojení od Prahy na jih.

Uvedená cena je cenou k jednání.

Zajišťujeme kompletní právní servis.

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Voticích.