Prodej zemědělské půdy, Bohuslavice nad Vláří, 2595 m2

Bohuslavice nad Vláří

2 720 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 12 963 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaBohuslavice nad Vláří
IDZL02772
Plocha užitná2595 m2
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha nemovitosti2595 m2
KomunikaceBetonová
DopravaVlak, Silnice, Autobus

Origo partneři v Bohuslavicích nad Vláří

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Dominik Avramov

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Služby pro renovaci koženého čalounění

Popis

Nabízíme k prodeji soubor sedmi zemědělských pozemků v Bohuslavicích nad Vláří, na farmě s chovem hovězího dobytka. Jedná se o čtyři stavební pozemky o celkové výměře 357m2 (zastavěná plocha a nádvoří), ostatní pozemky o celkové výměře 2 238m2, slouží jako ostatní plocha, manipulační plocha a orná půda. Pozemky jsou určeny pro zemědělskou, chovatelskou nebo výrobní činnost. Nachází se v uceleném, oploceném areálu, který je hlídán psem. Prohlídky jsou možné pouze s realitní makléřkou.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Bohuslavicích nad Vláří.