Prodej rodinného domu, Opatov, 160 m2

Opatov

3 400 000 Kč
/za nemovitost
včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 16 203 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaOpatov
ID14422085
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná260 m2
VybavenoČástečně
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy332 m2
Podlahová plocha160 m2
Plocha nemovitosti621 m2
Plocha zahrady284 m2
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadSeptik
TopeníÚstřední plynové, Ústřední tuhá paliva
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Garáž
Výtah
Bezbarierový přístup
Parkování

Origo partneři v Opatově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Modrá pyramida,a.s.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Tento dům, který vám chceme nabídnout ke koupi, nabízí moderní a pohodlné bydlení na poctivých historických základech. Nachází se v obci Opatov v Čechách, kde naleznete všechny dostupné služby, které si jen lze představit - Základní i mateřskou školu, obchody, zdravotní středisko, stylovou restauraci s bowlingovou dráhou. Také společenský život zde, s téměř 1200 obyvateli, je velmi pestrý a bohatý – sportovní činnost nebo populární motokros. A pokud se vám zasteskne po městských radovánkách, Svitavy a Česká Třebová jsou téměř za humny. Četné vlakové i autobusové spoje spolehlivě zařídí pohodlný dojezd. Přitom bezprostřední okolí s bezpočtem cyklostezek či cest a cestiček vedoucích lesy a malebnou krajinou s rybníky, má také co nabídnout.
V roce 2020 dům prošel kompletní rekonstrukcí – výměna přípojek plynu, vody, odpadu, podlah a především celého elektrického vedení. Také venkovní úpravy byly provedeny velkoryse – nová plastová okna, omítka, nové vchodové dveře. Přilehlá stodola o zastavěné ploše 108 m2 byla osázena novými dřevěnými vraty. Do technických místností je zavedena elektřina. Svým řešením může dům splňovat parametry bezbariérového bydlení. Pokud by vám však stávající místnosti o podlahové ploše téměř 160 m2 nestačily, půdní prostor se přímo nabízí, aby zde vznikly další pokoje. Jeden z nich je možné využívat, protože byla započata rekonstrukce. Dokončení však čeká na nového majitele.
Přestože je nemovitost ihned k nastěhování, do vlastnictví ji bude možné převést až koncem srpna tohoto roku. Podrobnější podmínky bude možné definovat při osobním jednání.
Těšíme se na Vás při prohlídkách, kde vám ráda poskytnu další důležité informace nebo zodpovím vaše dotazy.
Samozřejmostí při prodeji je zajištění nejvýhodnějšího financování. Při větším zájmu o nemovitost proběhne tzv. aukce, to znamená, že přednost bude mít nejvyšší nabídka.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Opatově.