Klif finance banner

Prodej pozemku pro bydlení, Jeníkovice, 587 m2

Jeníkovice

1 100 000 Kč
/za nemovitost
Cena k jednání, cena včetně služeb RK
Hypotéka od 4 544 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaJeníkovice
ID785319
Stav objektuDobrý
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti587 m2

Origo partneři v Jeníkovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bc. Adam Kaška, EFA

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme Vám ke koupi soubor dvou parcel o celkové výměře 587 m2 v obci Jeníkovice. Větší parcela o velikosti 573 m2 je vedena jako zbořeniště st. 6/2 a nyní na ni stojí pozůstatky hospodářské budovy. Je zde postavena původní sýpka a také přístřešek, který sloužil jako garáž. Menší parcela o velikosti 14 m2 je vedena jako zahrada. Oba pozemky jsou v územním plánu vedeny pro výstavbu bytové zástavby venkovského typu o dvou nadzemních patrech plus podkroví. Maximální zastavěná plocha pozemku je maximálně 30% z parcely. V blízkém dosahu hranic parcely je veřejný vodovod, zemní plynovod a elektřina. Pozemek je rovinatý a částečně oplocený. V obci Jeníkovice je dobrá občanská vybavenost - základní a mateřská škola, obchod, pošta, obecní úřad a sportoviště. Kompletní občanskou vybavenost najdeme v nedalekém městě Třebechovice pod Orebem.
Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.
S výhodným financováním Vám rádi pomůžeme.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Jeníkovicích.