Klif finance banner

Prodej chaty, Havířov, 40 m2

Havířov

800 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 3 304 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaHavířov
ID37098
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Plocha užitná40 m2
Typ objektuPřízemní
Plocha nemovitosti351 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Havířově

Popis

Hledáte odpočinek po práci a na víkend? Nabízíme Vám k prodeji zahradu s chatkou. Nachází se na pěkném a klidném místě v Prostřední Suché s dobrou dostupností. Chatka je částečně vybavena a uzpůsobená i k přespání. Voda a elektřina je zavedena až do chaty.

Více informací Vám rádi poskytneme při prohlídce nemovitosti. V případě zájmu Vám financování této nemovitosti zajistíme.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Havířově.