Klif finance banner

Prodej bytu 2+kk, Praha - Vysočany, Pod Harfou, 67 m2

Pod Harfou, Praha 9 - Vysočany

7 540 500 Kč
/za nemovitost
Cena s DPH, vč. provize a právního servisu
Hypotéka od 31 146 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaPod Harfou, Praha 9 - Vysočany
IDN06229
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná67 m2
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíDružstevní
Podlahová plocha67 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Elektřina230V
TopeníÚstřední dálkové
TelekomunikaceTelefon, Internet, Ostatní
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Balkon
Garáž

Origo partneři v Praze 9

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Klif Finance a Reality s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabídka - postoupení družstevního bytu 2+kk/B, o velikosti 60,5 m2 a 6,4 m2 balkon, který je situován v 3. podlaží, v projektu Harfa Park. Kolaudace 2023. Orientace bytu je na S,V. K bytu přísluší garážové stání za příplatek.

Jelikož se jedná o družstevní byt, cenu splácíte formou nájmu (měsíční splátka anuity na dobu 25 let). Výhodná úroková sazba ve výši 3 % na 5-leté fixační období, které začíná až od kolaudace bytové jednotky. Neprokazujete výši příjmu, nepotřebujete hypoteční úvěr, byt je možné převést do OV kdykoli v průběhu splacení anuity. Perfektní lokalita vhodná jak k vlastnímu bydlení, tak za účelem pronajímání.

Kompletní občanská vybavenost, výborná dostupnost do centra, tramvajová zastávka v docházkové vzdálenosti, v bezprostřední blízkosti přírody – cyklostezka vedoucí do pražské ZOO, přírodní park Rokytka.

Celková cena bytu vč. DPH do OV: 7.540.500,-Kč
Odstupné za byt: 3.090.000,-Kč
Zbylá anuita do OV: 4.450.500,-Kč

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 9.