Fingo banner

Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Králův Dvůr, 1500 m2

Králův Dvůr

25 Kč
/za metr čtvereční / měsíc
Cena dle rozsahu a doby nájmu - sleva !
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaKrálův Dvůr
ID2018/2392
Plocha nemovitosti1500 m2
Elektřina400V
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Královu Dvoru

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Podlahy

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

NÁJEM zpevněných ploch až 6000 m2, Králův Dvůr, Exit D5

Cena nájmu: 25,-Kč/m2/měsíc


Nabízíme k nájmu zpevněné pozemky v Průmyslové zóně Králův Dvůr. Pozemek vzdálený cca 2 Km k Exitu dálnice D5 - Králův Dvůr.
Příjezd pro veškerou nákladní i osobní dopravu včetně TIR.
Jedná se o rovinný pozemek s ostrahou při vjezdu do areálu.
Pozemek je dle Územního plánu předurčen k volnému skladování či parkování TIR. Vhodné i na uložení materiálu či Kontejnery.
--------------------------
Tento pozemek je zpevněn ( válcovaný štěrk ) a v blízkosti napojení na rozvodnu 220/380V, voda a plyn.. Možno využít administrativní a sociální zázemí v budově při vjezdu do areálu. Pozemky dále připraveny pro parkování nákladní dopravy - živičný povrch.

ARCHA - průmyslová kancelář ( Praha, Beroun ), tel: 608 827 778,
Email: archa.sklady@seznam.cz, www.archacs.cz

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!