Prodej restaurace, Bulhary, 1861 m2

Bulhary

1 Kč
/za nemovitost
info o ceně na vyžádání v RK
Hypotéka od 0 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaBulhary
ID0441
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná1861 m2
VybavenoČástečně
Typ objektuPřízemní
Plocha budovy1861 m2
Plocha nemovitosti2375 m2
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Bezbarierový přístup
Převod do OV

Origo partneři v Bulharech

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme velmi zajímavý a ojedinělý objekt, který se skládá ze zaběhlé restaurace s venkovním posezením a sousedním rodinným domem. K těmto nemovitostem náleží rozsáhlé pozemky za restaurací a domem. Zastavěná plocha : 1.861m2, celková plocha : 2.375 m2. Jedná se o prodej objektu v samém centru obce Bulhary.
Tento celý objekt nabízí možnost využití restaurace a penzionu s apartmány nebo výstavby 3-4 rodinných domů (dle vlastního uvážení) a pod. Díky své poloze v lukrativní lokalitě přímo vybízí k investiční příležitosti. Veškeré inženýrské sítě jsou zavedeny a vše je funkční. Stavba rodinného domu je ve špatném technickém stavu, určená k demolici, případně kompletní rekonstrukci.
Bulhary je velmi vyhledávaná turistická lokalita v samé blízkosti Lednice na Moravě, je součástí Lednicko-valtického areálu s nejkrásnějšími historickými památkami. Nachází se velmi blízko Pálavy, novomlýnských jezer a také např. Aqualandu Moravia. Nádhernou přírodu v okolí podtrhují vinohrady s malebnými vinnými sklípky, turistické stezky, cyklostezky a další možnosti sportovního vyžití.
Tento komplex se prodává jako celek.
V případě většího počtu zájemců o koupi bude pozemek prodán nejvhodnější nabídce na základě výběru majitele.
Bezproblémové financování hypotečním úvěrem. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje restaurací v Bulharech.

Podobné nabídky