Prodej výrobních prostor, Slavče, 2400 m2

Slavče

Rezervováno
5 900 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 24 370 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

StavRezervováno
AdresaSlavče
ID261-N00266
StavbaMontovaná
Stav objektuDobrý
Plocha užitná2400 m2
Patro1.
VybavenoNe
Typ objektuPřízemní
Lokalita objektuCentrum obce
Plocha budovy2400 m2
Plocha nemovitosti10678 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníLokální tuhá paliva
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Převod do OV
Parkování

Origo partneři v Slavči

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Martin Černý

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme prodej výrobního a skladovacího areálu v obci Slavče u Trhových Svinů. Jedná se o tři haly o výměře 5638 m2. Nachází se na pozemku o výměře 10678 m2.

Dispozice: haly jsou v dobrém stavu, zateplené a suché. Jsou propojeny spojovací chodbou, kde je sociální zázemí. Jsou přístupné z obou stran a průjezdné nákladním vozidlem. V okolí objektu jsou zpevněné manipulační plochy/asfalt,beton/ Je zde příjezdová asfaltová cesta.

Původně měl být areál využit na živočišnou výrobu, což se nikdy neuskutečnilo. Byla zde truhlářská výroba a výroba oken.
Možné využití je skladování, archiv, živočišná výroba, truhlářská výroba, nebo jakýkoliv druh výroby.

Areál se nachází v klidné lokalitě asi 1 km od obce Slavče, je možná i hlučnější výroba.


Hraniční přechody ve vzdálenosti 30km Dolní Dvořiště, 35km České Velenice. Do Kaplice je to cca 20km a 18km do Nových Hradů.


Cena objektů včetně pozemků je 5 900 000,kč.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje výrobních prostor v Slavči.