Prodej kanceláře, Praha - Zbraslav, K výtopně, 4425 m2

K výtopně, Praha, Zbraslav

Cena na vyžádání
/za nemovitost
info v RK, včetně provize
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaK výtopně, Praha, Zbraslav
ID054-14-364
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná4425 m2
Typ objektuPatrový
Třída energetické náročnostiC - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti217 kWh/m2 za rok

Origo partneři v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Oktábec - Finance s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej komerční objekt v Praze, Zbraslavi, na ulici K Výtopně. Celková plocha 4.425 m2, zastavěná plocha 1.718 m2. Jedná se o pětipodlažní budovu, ve které se nachází ubytovací část s pokoji pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, kanceláře, v přízemí komerční prostor užívaný jako vývařovna, prádelna. Po vstupu do budovy je umístěna recepce ve vstupní hale a bar. Vedle objektu se nachází dále tělocvična, užívaná jako skladový prostor.
Dle územního plánu se jedná o plochy všeobecně smíšené s využitím: polyfunkční stavby pro bydlení a občanské vybavení, obchodní zařízení, administrativa, kulturní a zábavní zařízení, školy, zdravotnická zařízení, zařízení sociálních služeb, stravování, ubytování, apod.
Velkou výhodou je poloha objektu umístěného v obytné zástavbě bytových domů, hned vedle zastávka autobusu veřejné dopravy – spoj ze Smíchovského nádraží stanice metra trasy B, 50 metrů od prodejny LIDL.
Více informací u makléře.
Energetická náročnost budovy C.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje kanceláří v Praze.