Klif finance banner

Prodej zemědělské půdy, Brno - Líšeň, 3042 m2

Brno, Líšeň

3 042 000 Kč
/za nemovitost
Exkluzivně. Bez provize.
Hypotéka od 10 783 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaBrno, Líšeň
IDE3380BL009
Druh objektuSamostatný
Plocha nemovitosti3042 m2

Origo partneři v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michal Riedel

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Návrhy interiérů

Popis

Exkluzívně vám nabízíme k prodeji soubor šesti sousedících parcel v katastrálním území Líšeň přímo navazující na plochu určenou územním plánem k čistému bydlení.
Pozemky jsou velmi dobře přístupné po nezpevněné účelové komunikaci z ulice Letecká. Celková výměra je 3 042 m2, v platném územním plánu města jsou pozemky zařazeny do plochy nestavební – volná, jsou součástí zemědělského půdního fondu. Podél západní hranice souboru pozemků prochází vedení nn (možnost zřídit přípojku). V současnosti jsou pozemky propachtované.

Jedná se o ojedinělou investiční příležitost – možnost v současnosti inkasovat nájemné a profitovat na budoucím intenzívnějším využití pozemků.

Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Brně.