Klif finance banner

Prodej pozemku pro bydlení, Radonice, V zahrádkách, 1049 m2

V zahrádkách, Radonice

10 790 000 Kč
/za nemovitost
Cena zahrnuje právní služby a provizi
Hypotéka od 38 248 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaV zahrádkách, Radonice
IDKW1895
Plocha nemovitosti1049 m2
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceDlážděná
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Radonicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bc. Martina Škarydková, MBA

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

www.pozemekradonice.cz

Postavit svůj vlastní rodinný dům je bezpochyby krásná záležitost. Hledáte ten správný pozemek poblíž Prahy, který by byl dostatečně velký a s dobrou dopravní dostupností? Čtěte pozorně, možná jste právě na takový narazili.

Tento stavební pozemek má pěknou rozlohu 1049 m2. Nachází se na okraji obce Radonice, která spadá pod Prahu - Východ.

Pozemek je podle územního plánu Radonic v oblasti Bydlení v rodinných domech - zastavitelné plochy. Jednoduše řečeno, pozemek se již nemůže dočkat, až na něm bude stát rodinný dům.

Jak velký rodinný dům zde může stát? Podle stavebních regulativů je zastavitelnost pozemku až 55 %, tedy 577 m2. To už je pořádný dům, který zde můžete mít. Zajímavostí je, že kromě budovy k bydlení si můžete vedle přistavět komerční plochu, například pro obchůdek nebo kancelář a to až do 200 m2. Ideální pro ty, kdo chtějí chodit do práce hned vedle svého domova.

A když říkám, že je pozemek připravený na stavbu, tak to tak opravdu myslím. K pozemku jsou přivedené všechny potřebné přípojky - elektřina, plyn, odpad i voda. Nic z toho tedy nemusíte řešit.

Autobusem jste z Radonic na Černém mostě za 10 minut, autem dokonce mnohem rychleji.
Radonice je krásná obec, kde se nachází škola, školka, obchod a další občanská vybavenost.

Neváhejte mě kontaktovat a zjistit více informací. Rád se s Vámi setkám na prohlídce a ukážu potřebnou dokumentaci, nebo zodpovím další otázky po telefonu.

Více informací najdete na webu: www.pozemekradonice.cz

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Radonicích.