Klif finance banner

Prodej zemědělské půdy, Velký Ořechov, 17178 m2

Velký Ořechov

29 Kč
/za metr čtvereční
Hypotéka od 0 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaVelký Ořechov
ID0749
Lokalita objektuSamota
Plocha nemovitosti17178 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV

Origo partneři v Velkém Ořechově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Dominik Avramov

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme k prodeji soubor pozemků vedených jako trvalý travní porost a ostatní pozemky o celkové výměře 17178 m² v katastrálním území Velký Ořechov, okres Zlín. Jedná se o pruhy v honu. Přístup po obecní nezpevněné komunikaci. BPEJ 64841 62441, 64199, 64177 a 64941. K pozemkům je sjednána pachtovní smlouva. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Velkém Ořechově.