Klif finance banner

Prodej obchodního prostoru, Karviná, Kosmonautů, 435 m2

Kosmonautů, Karviná - Ráj

6 200 000 Kč
/za nemovitost
Cena vč. právního servisu, advokátní úschovy, DPH + odměna zprostředkovateli
Hypotéka od 21 978 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaKosmonautů, Karviná - Ráj
ID201636
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná435 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuCentrum obce
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
DopravaMHD
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Karviné

Popis

Doporučujeme ke koupi třetinu obchodního domu situovaného do středové části objektu na frekventovanou komunikaci ul. Kosmonautů v Karviné-Ráji, který disponuje celkovou podlahovou plochou 435 m2, budova je dvoupodlažní. Obchodní prostory zobrazené na půdorysech budou na katastru nemovitostí vyčleněny a převedou se do osobního vlastnictví. To je i podmínka prodeje prostor, aby nabyvatel kupoval nemovitost v osobním vlastnictví.
V prvním podlaží je větší vstupní prostor se zázemím další místnosti, skladu a výstup na nákladovou rampu (celkem 70 m2).
Patro skýtá velkorysý prostor 365 m2 rozdělený do velké haly, pěti samostatných místností, 3 x WC, zázemí v podobě dvou kanceláří, vybavené kuchyně a komory.
Je tak na investorech, jak své podnikání vymyslí a nastaví, zda půjdou cestou pronájmu jednotlivých prostor nebo objekt využijí jiným způsobem.
Jednotlivé prostory jsou v dobrém technickém stavu s minimální investicí, v budově proběhla výměna oken, rozvodů topení v mědi s novými otopnými tělesy.
V případě potřeby je k jednání možnost využití až 10 ti parkovacích míst na přilehlé asfaltové ploše za objektem.
Rozmístění jednotlivých prostor naleznete na půdorysech, o stavu nemovitosti se ujistíte na osobní prohlídce, na kterou Vás srdečně zvu.
Cestu k financování najdeme společně se specialistou Hypocentra.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje obchodních prostor v Karviné.