Klif finance banner

Prodej výrobních prostor, Hradec Králové, Rovná, 15844 m2

Rovná, Hradec Králové - Březhrad

36 610 000 Kč
/za nemovitost
Cena je včetně služeb Bidli
Hypotéka od 129 774 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaRovná, Hradec Králové - Březhrad
ID188723
StavbaSmíšená
Stav objektuK demolici
Plocha užitná15844 m2
Typ objektuPřízemní
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj

Origo partneři v Hradci Králové

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bc. Adam Kaška, EFA

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabídka areálu o celkové velikosti 15 844 m2 který se nachází v průmyslové zóně Březhrad - Hradec Králové. Poloha je ideální pro nájezd na dálniční síť. Územní plán dovoluje stavby spojené s účelem výroby, služeb či skladových areálů.
Historicky se jedná o areál bývalé čistírny odpadních vod pro ,dnes již nefungující, masokombinát Březhrad. Nyní jak již bylo řečeno ja areál součástí průmyslové zóny která se nachází při pravém okraji spojnice mezi Hradcem králové a Pardubicemi. Areál obsahuje vyjma zpevněných ploch a hospodářských budov celou infrastrukturu čistírny (například separační nádrže, rozvody, čerpadla). Hospodářské budovy jsou na pokraji své životnosti. Areál, může být prodán novému vlastníku jak v současném stavu, tak po úpravách dle dohody. Majitel je schopen zajistit bourací či zavážkové práce. Areál je ihned k dispozici.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje výrobních prostor v Hradci Králové.