Klif finance banner

Prodej rodinného domu, Kroměříž, 129 m2

Kroměříž - Těšnovice

2 800 000 Kč
/za nemovitost
Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.
Hypotéka od 9 925 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaKroměříž - Těšnovice
StavbaSmíšená
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná129 m2
Typ objektuPřízemní
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha nemovitosti306 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva, Ústřední plynové
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Kroměříži

Popis

Rádi Vám zprostředkujeme prodej rodinného domu v obci Těšnovice, která spadá pod okresní město Kroměříž. Místní část Těšnovice se nachází 5 km jižně od města Kroměříž.

Rodinný dům se sedlovou střechou je umístěný na kopci okrajové části obce. Je koncipovaný jako 4+kk s technickým zázemím a dílnou. Dům je jednopodlažní a je spojován dlouhou vstupní chodbou, která vede až do hlavní obytné části domu s krbem. Ta byla v minulosti nově dostavěna. Zadní část domu, která je umístěna do zahrady má velké prosklení a díky tomu jde do domu spousta světla. Další tři pokoje jsou v přední části domu.

Dům je již delší čas nevyužívaný, proto je třeba udělat rekonstrukci a díky ní zde vznikne příjemné bydlení pro rodinu s odpočinkovou zahrádkou za domem o velikosti 134m2. K domu je přistavena kůlna, která může být využívána pro uskladnění věcí denní potřeby.

Dům má výbornou polohu, skvělou dispozici, zahradu a vydlážděný vjezd před domem.

Technickou část domu zajišťuje: vytápění - plynový kotel a krb, odpady řešeny jímkou s přepadem, obecní vodovod, podřezání domu ze dvou stran, zadní přístavba má nové i rozvody elektřiny a topení je roztraženo v mědi po celém domě.

Třída energetické náročnosti budovy: G. Průkaz energ. náročnosti nebyl doložen.

Cena je uvedena bez služeb realitní kanceláře.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Kroměříži.