Vyčistíme to banner

Pronájem restaurace, Teplice, U Divadla, 270 m2

U Divadla, Teplice

20 000 Kč
/za měsíc
+ odstupné za přenechání vybavení
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaU Divadla, Teplice
ID1042
StavbaPanelová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná270 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuCentrum obce
Podlahová plocha270 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Teplicích

Popis

Nabízíme přenechání pronájmu komerčního prostoru v centru Teplic. V současné době je prostor v plném provozu a je využíván jako kavárna a denní bar. Prostory jsou nově vybavené (nábytek interiér, nábytek exteriér, vybavení kuchyně, vzduchotechnika, vybavení kavárny, výčepní zařízení, atd.) a splňují podmínky provozu kavárny, restaurace, pivnice, baru atd. Nacházejí se v I. PP na velmi frekventovaném místě v centru Teplic, ul. U Divadla. Nabízí 80 míst v interiéru kavárny a 20 míst na venkovní terase, dále kuchyň, sklad, šatnu, kanceláře, dámské a pánské WC na celkové ploše 270 m2. Vše je ve výborném technickém stavu – nutno vidět. Nájemné: 25 000 Kč/měs + služby.
Za přenechání prostoru vč. kompletního vybavení zajišťující okamžité zahájení provozu je požadováno odstupné ve výši 500 000 Kč. Více info v RK.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu restaurací v Teplicích.