Klif finance banner

Prodej rodinného domu, Horoměřice, Třešňovka, 100 m2

Třešňovka, Horoměřice

9 700 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 34 384 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaTřešňovka, Horoměřice
IDN482
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná85 m2
Typ objektuPatrový
Podlahová plocha100 m2
Plocha nemovitosti563 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Elektřina230V
OdpadJímka
TopeníÚstřední elektrické
TelekomunikaceInternet, Satelit
VodaMístní zdroj

Origo partneři v Horoměřicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Vincíbr

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme novostavbu rodinného domu o dispozici 3+1. Hrubá stavba je již dokončena a práce na domě jsou v plném proudu. Pro nového vlastníka bude dům dokončen na klíč. Předpokládaný termín dokončení je konec roku 2021. Jedná se o dům moderní konstrukce postavený z keramických dutých cihel typu Porotherm. Dům bude zateplen a finální povrchovou úpravu bude tvořit provětrávaná dřevěná fasáda. Zastřešení je řešeno tzv. vegetační střechou. Dům je vytápěn úsporným el. kotlem a jako další zdroj tepla lze využít krbová kamna, se kterými se v projektu také počítá. V ceně domu je rovněž kryté parkovací stání, základní terénní úpravy pozemku vč. zámkové dlažby a také oplocení. Podrobné technické řešení a informace k projektu Vám rádi sdělíme při prohlídce anebo na vyžádání.

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Horoměřicích.