Klif finance banner

Prodej bytu 3+kk, Ostrava, Masarykovo náměstí, 80 m2

Masarykovo náměstí, Ostrava

6 504 400 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 23 057 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaMasarykovo náměstí, Ostrava
ID40679
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná82 m2
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha80 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Balkon

Origo partneři v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Vladimír Šubrt

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabídka světlého bytu s balkonem a možností přikoupení garážového stání v unikátním rezidenčním komplexu Nové Lauby. Projekt vzniká přímo v centru Ostravy, u Masarykova náměstí s vodotryskem, v pěším dosahu veškerých služeb i parku. Předpokládaný termín dokončení Q4 2023.
Dispoziční řešení nabízí vstupní halu, obývací pokoj s přípravou pro kuchyňský kout, 2 ložnice, koupelnu s toaletou, separátní toaletu a komoru. K bytu přísluší balkon přístupný z obývacího pokoje.
Projekt navrhla renomovaná architektonická kancelář znamení čtyř - architekti. Pětipodlažní novostavba bude zastřešena vegetačními plochami, uvnitř bude vytvořeno ozeleněné atrium. Interiér prosvětlí velkoformátová okna s hliníkovým či dřevěným rámem, standard vybavení je možné zvolit ze dvou variant. Přikoupit lze parkovací stání.
Bytový komplex se stane přirozenou součástí historického jádra Ostravy. V místě okolo Masarykova náměstí je možné navštěvovat kavárny, restaurace, obchodní centrum, muzeum, kino nebo knihovnu, pár minut chůze jsou vzdáleny školy i Divadlo Antonína Dvořáka. Součástí městské památkové zóny je také velký park na Černé louce, podél řeky Ostravice vedou cyklostezky.
Podlahová plocha 79,86 m2, balkon 1,64 m2, sklep 2,69 m2.
Vizualizace jsou pouze ilustrativní.
Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.novelauby.cz

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk v Ostravě.