Klif finance banner

Prodej pozemku, Šetějovice, 864 m2

Šetějovice

432 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 1 531 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaŠetějovice
Lokalita objektuSamota
Plocha nemovitosti864 m2

Origo partneři v Šetějovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Vincíbr

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Jedná se o prodej pozemku st. 1 a st. 2 - zastavěná plocha a nádvoří, vedeného jako zbořeniště, který se nachází na okraji okresu Benešov v obci Šetějovice, kú. Žibřidovice, nedaleko vodní nádrže Želivka. Pozemky se nachází na samotě a jejich celková výměra pozemků je 864 m2. V současné chvíli je možné vybudovat el. přípojku ČEZ za poplatek 32.000,-Kč.

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků v Šetějovicích.

Podobné nabídky