Klif finance banner

Prodej chaty, Všenory, 50 m2

Všenory

575 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 2 038 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaVšenory
IDIR1782021
StavbaSmíšená
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná50 m2
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
Podlahová plocha50 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
TopeníLokální tuhá paliva
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Všenorech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Vincíbr

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme vám exkluzivně, v rámci probíhajícího insolvenčního řízení, podíl o velikosti ( jedna polovina ) na stavbě Všenory č.e. 298 (rod. rekreace) na parcele 1714, LV 416, vše zapsáno na LV 1051, k.ú. Všenory, obec Všenory. Vedeno u KÚ pro Středočeský kraj, KP Praha-západ.Chata ev.č. 298 je samostatně stojící, podsklepený objekt (suterén) s 1NP a podkrovím. V suterénu (1.PP) objektu se nachází sklípek a skladový prostor. V 1.NP je předsíň, obytná místnost, kuchyň a vstupem do podkroví, kde je prostor na spaní. Objekt je částečně zděný a částečně dřevěný, se sedlovou střechou, krytiny plechová s nátěrem, stropy rovné dřevěné. Vytápění lokální, kamny na tuhá paliva,, dveře vnitřní dřevěné, vstupní dřevěné, okna dřevěná zdvojená, podlahy dřevěné, schody vnitřní dřevěné. Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Všenorech.