Klif finance banner

Prodej chaty, Nový Vestec, K Bažantnici, 40 m2

K Bažantnici, Nový Vestec

4 500 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 15 951 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaK Bažantnici, Nový Vestec
ID0421
StavbaMontovaná
Stav objektuK demolici
Plocha užitná40 m2
VybavenoNe
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy50 m2
Plocha nemovitosti452 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
VodaStudna
Garáž
Sklep
Převod do OV

Origo partneři v Novém Vestci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bc. Martina Škarydková, MBA

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi rovinatý pozemek o velikosti 425 m2 nacházející se v okrajové části obce Nový Vestec v okrese Praha - východ.
Pozemek, jehož součástí je zároveň montovaná chata s číslem evidenčním 78 o velikosti 5 x 7,5 m s přistavěnou verandou a garáží, se nachází na konci slepé ulice K Bažantnici v původní zahrádkářské kolonii, kde postupně vzniká nová obytná zóna a staví se nové domy určené k bydlení. Pod chatou je také sklep o velikosti 2,5 x 2,5 m.

Celý pozemek je oplocen. Na pozemku je vybudována vlastní studna. Je zde zároveň zaveden veřejný vodovod, elektřina a kanalizace. Plyn je veden v ulici, je tak možné se na něj připojit.

Na pozemku je možné vybudovat dům určen k bydlení o maximálně dvou nadzemních podlaží a jedno podzemní podlaží. Typ střech není stanoven, ale doporučuje se zde umisťovat klasické patrové podkrovní domy nebo domy typu bungalow. Zastavěnost pozemku je max. 40%. Celková zástavba a výšková hladina by měla být přizpůsobena okolní zástavbě.

Nový Vestec se nachází v okrese Praha - východ, Středočeský kraj, asi 3,5 km od Staré Boleslavi a v těsné blízkosti pozemku se nachází řeka Jizera. Hned za pozemkem začíná hustý staroboleslavský les, kterým se dostanete až do Káraného.
V dochozí vzdálenosti od pozemku se nachází zastávka městského autobusu, odkud je pak dobré spojení do Prahy. Veškerá občanská vybavenost je v sousední Staré Boleslavi.

Jedná o vyjímečnou příležitost, jak vybudovat bydlení sice na malém, ale za to velmi malebném a klidném místě!
Pro více informací kontaktujte makléře.

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Novém Vestci.