Klif finance banner

Prodej zemědělského objektu, Ronov nad Doubravou - Moravany, 13434 m2

Ronov nad Doubravou, Moravany

8 850 000 Kč
/za nemovitost
cena uvedena bez DPH. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 31 371 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaRonov nad Doubravou, Moravany
ID782055
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná13434 m2
VybavenoNe
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti13434 m2

Origo partneři v Ronově nad Doubravou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Michal Novák

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Prodej zemědělského objektu v obci Moravany - Ronov nad Doubravou, situovaném v bývalém zámeckém areálu o ploše 13434 m2 na okraji obce. Tvoří jej budova o zastavěné ploše cca 1000 m2, která se skládá z administrativního zázemí a hospodářské části. Na budově probíhá rekonstrukce. V současné době je nová střecha, přípojka vody, elektřiny a okna v administrativní části budovy. Probíhá výměna elektroinstalace a vodoinstalace. Pozemek je z části nově oplocen. V objektu je možné vybudovat bydlení venkovského typu a nabízí širokou škálu využití - chov koní či jiných zvířat, výroba, skladování, služby apod. Objekt je památkově chráněn. Více informací u makléře.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských objektů v Ronově nad Doubravou.