Klif finance banner

Prodej komerční nemovitosti, Horní Bečva, 412 m2

Horní Bečva

7 777 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 27 568 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaHorní Bečva
ID5747
StavbaDřevěná
Stav objektuDobrý
Plocha užitná412 m2
Patro1.
Typ objektuPřízemní
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy412 m2
Plocha nemovitosti3586 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV
Parkování

Origo partneři v Horní Bečvě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michaela Dvořáková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Prodej osmi rekreačních objektů o zastavěné ploše 412m2 v obci Horní Bečva, lokalita u přehrady. Jedná se o samostatně stojící chatky o zastavěné ploše 1x 178m2, 3x 33m2, 3x32m2 1x 39m2, Chatky jsou určeny k rekonstrukci. Napojení na elektřinu, kanalizaci, voda studniční. Do cca ½ roku bude dokončen obecní vodovodní řád, na který bude možné se napojit. Přístup z obecní komunikace. Jedná se o dřevěné chaty na betonové podezdívce, střecha pultová. Chatky byly vytápěny akumulačními kamny, případně krbem, skládají se z hlavní obytné místnosti, kuchyňského koutu, koupelny s WC a sprchovým koutem. Hlavní chata o zastavěné ploše 178m2, která sloužila jako společenská místnost a výdejna jídla se skládala se z vstupní chodby, zázemí pro personál, WC, výdejny jídla, skladu, hlavní společenské místnosti. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy je 3 586m2. Nemovitosti jsou vhodné svou polohou ke krátkodobé rekreaci s možností pronájmu, případně k celoročnímu užívání. V blízkém okolí se nachází sjezdovky, cyklostezky, vodní nádrž Horní Bečva, Pustevny, Radhošť a další možnosti sportovní a turistického vyžití.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Horní Bečvě.