Prodej zemědělské půdy, Luhačovice, Uherskobrodská, 43288 m2

Uherskobrodská, Luhačovice

18 200 000 Kč
/za nemovitost
k jednání
Hypotéka od 86 736 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaUherskobrodská, Luhačovice
ID637269
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha nemovitosti43288 m2

Origo partneři v Luhačovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Dominik Avramov

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Služby pro renovaci koženého čalounění

Popis

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej velkého obdélníkovitého pozemku při výjezdu z Luhačovic na Uherský Brod o výměře 43 288 m².
Pozemek je pravidelného tvaru o základně 300 m a s šířkou cca 130 m. Je přístupný ze dvou stran přes zpevněné vjezdy z hlavní cesty.
Hranici pozemku tvoří hlavní komunikace, dále obecní cesta a lesní potok.
Pozemek lze rozdělit a prodávat i po dílech - pásech. Jedná se o "investiční" pozemek, v současnosti veden v plochách zemědělských.
Bližší informace v RK a při prohlídce. Ev. číslo: 636655.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Luhačovicích.