Klif finance banner

Prodej ubytování, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav I, Železná, 1206 m2

Železná, Mladá Boleslav I

44 999 000 Kč

včetně provize RK
Hypotéka od 159 511 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaŽelezná, Mladá Boleslav I
ID16483
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Plocha užitná1206 m2
Lokalita objektuCentrum obce
Plocha budovy360 m2
Plocha nemovitosti495 m2

Origo partneři v Mladé Boleslavi

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Josef Hojer

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji hotel s 21 pokoji, Mladá Boleslav I, ul. Železná. Původně historický měšťanský dům byl v letech 1994 - 1997 citlivě přestavěn na rezidenční hotel s 21 pokoji s koupelnami (rekonstrukce 2020). V přízemí je za recepcí jídelna s přípravnou, navazující na átrium. V klenutém vstupu je oddělený prostor pro kavárnu. V suterénu jsou charakteristické klenuté prostory (restaurace s kuchyní), navazující na kamennou jeskyni pod náměstím. Hotelové pokoje jsou rozčleněny ve čtyřech podlažích s výtahem. Ve druhém podlaží je terasa 32 m2 s nádherným výhledem. Dům má nové krovy, střechu, elektrické rozvody v mědi.
Tvrz Boleslav vnikla v 10. století připojemím středního toku Jizery k Přemyslovským Čechám. Původně dřevěné trojúhelníkové město začali bohatí řemeslní měšťané v 15. století přestavovat na gotické kamenné domy, stejně tak jako hrad. Petr z Michalovic vydal listinu, kterou ukončil po husitských válkách sváry náboženských skupin a umožnil Boleslavským cestovat. Díky následnému prudkému rozkvětu města bohatli i měšťané. Úzké domovní parcely byly zastavěny do hloubky, v přední části byl krám nebo živnost, v zadní části pak byly dílny. Z tohoto období pochází v domě gotické schodiště, opatřené nyní dubovými nášlapnicemi. V objektu jsou masivní dubové dvěře s uměleckými kovářskými doplňky. Dvojitá okna (také dub), jsou kopiemi původních dobových. Topení je ústřední s vlastní plynovou kotelnou. Horní podlaží procházely postupnými přestavbami tak, jak se přestavoval hrad. V období renesance za vlády Krajířů z Krajku na renesanční zámek. Po smrti Marie Terezie 29. listopadu 1780, nechal Josef II. přestavět zámek na kasárny v barokním stylu. Měšťanské fasády styl převzaly.
Centrum Maldé Boleslavi nabízí kromě infrastruktury a památek moderní podzemní parkoviště přímo před hotelem. Praha je vzdálena 60, Liberec 50 km.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku. Třída G - Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Mladé Boleslavi.