Klif finance banner

Prodej obchodního prostoru, Lišov, 1220 m2

Lišov

19 000 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 67 351 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaLišov
ID69/18
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná1220 m2
Typ objektuPřízemní

Origo partneři v Lišově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Martin Černý

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Malířské a natěračské práce

Popis

Nabízíme Vám jedinečnou nemovitost v samém centru města Lišov. Jedná se o polyfunkční objekt se třemi byty, dvěma prodejnami, projektem na výstavbu dalších 4 bytů v podkroví a objektem funkčního penzionu. Výjimečný je objekt nejen svojí strategickou polohou, ale hlavně kompletní obsazení nájemníky ve všech prostorách, což garantuje 100% pokrytí nákladů na financování v případě čerpání úvěru na koupi dané nemovitosti!
Aktuální měsíční tržba z nájmů činí 84 200,- Kč/měsíc, takže 100% návratnost investice do daného objektu jen čistě z nájmu je garantována za méně jak 19 let. V případě vlastního provozování penzionu se tato doba zkracuje dokonce jen na dobu 10 let! Objekt má stálé celoroční nájemce a penzion je rentabilně provozován, dokonce i po dobu celého období vládních opatření z důvodu COVID onemocnění, a to díky nasmlouvaným nadnárodním společnostem a jejich v penzionu trvale ubytovaných pracovníků.
Penzion obsahuje 39 lůžek v samostatných plně zařízených 20 pokojích.Má vlastní zázemí společné kuchyňky, baru, společenské místnosti, recepce se vstupem z hlavní ulice, samostatné parkoviště ve dvoře penzionu pro 20 vozidel střežené kamerovým systémem, vlastní vybavenou prádelnu a samostatné podkroví o rozloze 412 m2 nad ubytovací částí, dnes využívané pro účely skladování zásob. Z hlavní ulice mají samostatné vstupy dvě prodejny.
K bytům nacházejícím se v 1. poschodí je možný vstup po samostatném schodišti jak z hlavní ulice, tak i ze dvora penzionu. Na patře se nacházejí tři byty, kde jeden je jednopokojový a dva jsou dvoupokojové. Ze společné chodby je vstup ještě do dalšího prostoru, který je dnes využívaný jako sklad a záložní prádelna. Z chodby je další přístup do podkroví rozloze 278 m2, na nějž je zpracován projekt na vybudování dalších 4 bytů rozložených ve dvou podlažích. Objekt je z části podsklepený s možností dalšího komerčního využití.Nemovitost je bez nutnosti okamžité investice, vyžaduje pouze běžnou údržbu.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací