Klif finance banner

Prodej výroby, Dříteň, 5480 m2

Dříteň

6 800 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 24 104 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaDříteň
ID64/12j
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná5480 m2
Typ objektuPřízemní

Origo partneři v Dřítni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Martin Černý

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Malířské a natěračské práce

Popis

Nabízíme Vám rozsáhlý průmyslový areál o rozloze necelých 5500 m2, který sloužil jako dílny a sklady. Dominantou areálu je administrativní budova, ve které je k užívání byt 3+1 o velikosti 75m2. V administrativní budově se dále náchazí tři kanceláře, kuchyňka a šatna s umývárnou. Uzavřený obejkt dále nabízí dvůr s přilehlými čtyřmi garážemi, 2x velké zastřešené stání a skladovací prostor. Ve spodní budově jsou tři dílny, skladovací prostory a kotelna. Za spodní budovou je uzavřený dvůr s přilehlými sklady a přístřeškem. Dále k objektu patří zahrada se zpevněnou plochou a boxy na sypké materiály. Dále vlastní studna, kamerový systém a venkovní parkoviště.
Pozemek za spodní dílnou o velikosti 3565 m2 bude možné rozdělit na stavební parcely a postavit zde domy.
Více informací v RK.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje výroby v Dřítni.