Prodej ubytování, Rožnov pod Radhoštěm, Ostravská, 23062 m2

Ostravská, Rožnov pod Radhoštěm

92 700 000 Kč
/za nemovitost
Cena k jednání. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Hypotéka od 441 781 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaOstravská, Rožnov pod Radhoštěm
ID780065
StavbaSmíšená
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná23062 m2
VybavenoAno
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti23062 m2

Origo partneři v Rožnově pod Radhoštěm

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michaela Dvořáková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Služby pro renovaci koženého čalounění

Popis

Nabízíme k prodeji hotel, který se nachází v okrajové části Rožnova pod Radhoštěm. Jedná se o moderní hotel s wellness, saunami a nově vybudovaným kongresovým centrem s kapacitou až 200 osob. Hotel disponuje 46 pokoji s celkovým počtem 94 lůžek. Součástí je i 10 samostatných bungalovů se 70 lůžky. V blízkosti se nachází Valašské muzeum v přírodě, golfové hřiště, koupaliště a cyklotrasy. V zimě je to ideální zázemí pro lyžaře, kteří mohou využít lyžařský vlek na Pustevnách. Doporučujeme prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Rožnově pod Radhoštěm.