Klif finance banner

Prodej chaty, Znojmo, 80 m2

Znojmo

Cena na vyžádání

Info u realitního specialisty
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaZnojmo
ID35265
StavbaDřevěná
Stav objektuDobrý
Plocha užitná80 m2
Typ objektuPatrový
Plocha nemovitosti1056 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, MHD
VodaMístní zdroj

Origo partneři v Znojmu

Popis

Kus přírody ve městě! Celoročně obyvatelná chata s užitnou plochou 80m2, postavená z masivního dřeva. V přízemi se nachází kuchyň s obývacím pokojem (35m2), koupelna, odkládací místnost a vchod na zimní zahradu. Nahoře v patře se nachází dětský pokoj (17m2) a ložnice (13m2).
Budova stojí na pozemku o rozloze 1056 m2, jehož součástí je i jezírko, ve kterém plavou kapři a dva druhy karasů. Nemovitost se nachází v klidné zahrádkářské kolonii.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Znojmu.