Klif finance banner

Prodej chaty, Morávka, 35 m2

Morávka

2 490 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 8 826 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaMorávka
ID0356
StavbaDřevěná
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná35 m2
VybavenoAno
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuPolosamota
Plocha budovy30 m2
Plocha nemovitosti295 m2
Plocha zahrady265 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické
KomunikaceNeupravená
VodaMístní zdroj
Balkon
Převod do OV

Origo partneři v Morávce

Popis

Bo! Vám nabízí k prodeji chatu vhodnou k relaxaci v srdci Beskyd v obci Morávka. Jedná se o velmi zdařile zrekonstruovanou chatu s dřevěným nábytkem na míru. V přízemí se nachází obývací část, kuchyňský kout a koupelna. V patře naleznete ložnici a v neposlední řadě k chatě náleží balkón, kde si vychutnáte ranní kávu.

Pozemek chaty lze využít k pěknému posezení u lesa, kde naleznete dokonalý klid. Velkou výhodou je poloha chaty, která se nachází na úplném konci příjezdové cesty a tudíž nebudete nikým rušeni.

S financováním vám rádi pomůžeme. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Morávce.