Klif finance banner

Prodej bytu 6+kk, Praha - Vokovice, Nobelova, 188 m2

Nobelova, Praha 6 - Vokovice

30 500 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 108 116 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaNobelova, Praha 6 - Vokovice
ID214981
StavbaSmíšená
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná188 m2
VlastnictvíOsobní
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná
TopeníLokální plynové
Balkon
Garáž
Terasa

Origo partneři v Praze 6

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Klif Finance a Reality s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Penthouse s krásnými výhledy s dispozicí 6+kk v posledním patře bytového domu s výtahem a podzemním parkováním pro dva automobily.
Byt je součástí obytného souboru Na Krutci, který je v mnoha směrech jedinečným rezidenčním projektem a upoutá pozornost všech, kdo se ocitnou v lokalitě pražských Vokovic. Moderní architektonický celek sestává z 13 solitérních vil, 16 řadových rodinných domů a 6 bytových domů, vše zasazené do zeleně v těsné blízkosti Tiché Šárky. Soubor doplňuje Sport centrum, tenisový areál Pála – Vízner. Neprůjezdný areál s jedním vstupem a vjezdem přes recepci s ostrahou je zárukou klidného a bezpečného domova.
Byt je nyní ve stavu shell and core. Je vypracovaný projekt (viz vizualizace), vzhledem ke kterému začaly přípravy na rekonstrukci.

Ze vstupní haly je přímý vstup do dvou pokojů, do koupelny a komory s prostorem pro pračku. Na druhou stranu od pokojů se vstupuje do otevřeného rozlehlého prostoru obývacího pokoje, jídelny a kuchyňského koutu. Podél celé plochy obývacího pokoje se táhne terasa s krásnými výhledy do údolí. V zadní části je další samostatný pokoj, který lze využít jako ložnici či pracovnu. Přes šatní prostor se vstupuje do dalších dvou ložnic a koupelny se saunou.

K bytu náleží dvě parkovací stání a dva sklepy. Nespornou výhodou bytu je poloha s výbornou dopravní dostupností včetně všech spojů MHD. Autobusové a vlakové nádraží Veleslavín, přímé spojení na letiště; tramvaj, autobus a metro trasa A – stanice Veleslavín.

Vokovice jsou oblíbenou pražskou lokalitou, jejíž atraktivita vzrostla v posledních letech díky vybudování stanice metra Veleslavín na trase A. Klidná lokalita starých Vokovic a zároveň vynikající dopravní dostupnost dělají z této lokality ideální místo pro aktivní styl života s bohatými možnostmi odpočinku. Mezinárodní školy a další služby v blízkém okolí ocení zejména rodiče s dětmi. Pár minut pěšky se nachází vstup do přírodní rezervace Divoká Šárka s vodní nádrží Džbán; kromě tenisových kurtů v areálu sportovci ocení také sportovní klub Aritma s tenisovým a fotbalovým klubem a několika hřišti pro plážový volejbal. Golfisté mohou trénovat na simulátoru přímo v areálu či na odpališti v Šárce.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 6+kk v Praze 6.