Klif finance banner

Pronájem bytu 1+kk, Bernartice, Týnská, 32 m2

Týnská, Bernartice

7 990 Kč
/za měsíc
včetně poplatků, včetně provize
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaTýnská, Bernartice
ID04441
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná32 m2
Patro1. z 3
VybavenoČástečně
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha32 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Výtah

Origo partneři v Bernarticích

Popis

Exkluzivně vám nabízíme bydlení pro seniory v komplexu bytů SenioHouse Bernartice. Dům s pečovatelskými byty odpovídá současným trendům bydlení pro seniory. Celý je bezbariérový, technicky upravený, určený k sociálnímu bydlení osob v nepříznivé sociální situaci způsobené věkem nebo zdravotním stavem. Objekt je umístěný v klidné lokalitě, ale zároveň není oddělen od společenského dění městyse. Pro jeho obyvatele jsou připraveny služby nezbytné pro zajištění bezproblémového života seniora (např. stravování, zajištění nákupů, úklid domácnosti, praní prádla atd.). Důležité je, že za tyto služby senior platí až v okamžiku, kdy je začne čerpat. Nic není povinné, ale naopak připravené k využití.
Byty jsou zařízeny tak, aby vytvářeli atmosféru domácího prostředí se vším, co k tomu patří. Uvedený nájem je včetně služeb. Pro možnost bydlení je nutné splnit tyto podmínky:
- Osoby v nepříznivé sociální situaci, které prokáží, že jejich průměrný čistý měsíční příjem v období 12 kalendářních měsíců před uzavřením nájemní smlouvy nepřesáhl 0,75 násobek průměrné měsíční mzdy v případě 1členné domácnosti nebo 1,0 násobek v případě 2členné domácnosti, jejichž snížená soběstačnost je způsobená:
- věkem – jedná se o seniory ve věku 65 let a více (65+)
- zdravotním stavem, kdy je osoba závislá na pomoci jiné fyzické osoby podle § 7 a násl.,zákona o sociálních službách
- žadatel nesmí vlastnit nemovitost k bydlení
- nájemní smlouva se uzavírá na dobu 2 let s možnosti prodloužení.
Pro bližší podrobnosti kontaktujte makléře zakázky.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 1+kk v Bernarticích.