Klif finance banner

Prodej pozemku, Frymburk, 744 m2

Frymburk, okres český krumlov

Cena na vyžádání
/za metr čtvereční
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaFrymburk, okres český krumlov
ID000073
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti744 m2

Origo partneři v Frymburku

Popis

Představujeme stavební pozemky přímo u břehu Lipna v lokalitě Frymburské pole.

Projekt Lipno Loggia - Jedná se o zcela jedinečnou luxusní lokalitu zaměřenou na dostatek soukromí uprostřed zeleně a přírody, s výhledem na vodu, lesy a částečně i na centrum městyse Frymburk. Pozemky jsou vhodné pro rekreační objekty, obklopené vzrostlými stromy s přímým vstupem na privátní pláž a případně i molo s lodí. Výhodou je naprostý klid, jižní orientace a možnost využití částečného svahu.

Kolem Frymburku jsou dostupné veškeré lipenské aktivity, cyklistika, turistika, rybaření, vodní sporty, bruslení, lyžování, běžky a další. V okolí najdete vše co potřebujete k rekreaci, obchody, restaurace, cyklostezky, sjezdovky, wellness hotel.

V průběhu roku 2022 je plánována rekonstrukce stávající příjezdové cesty a vybudování nové infrastruktury, včetně vlastních vrtů na vodu, kanalizace a připojení do el. sítě. V tomto období je možné již připravovat vlastní projekt Vašeho domu, po rezervaci pozemku poskytujeme nezávaznou architektonickou studii na rekreační dům a dvojdům který je přizpůsoben místním podmínkám, splňuje nejnáročnější požadavky a poskytuje mimořádné prostředí k rekreaci pro Vaši rodinu, nebo případné nájemníky. Typ a tvar domu je výhradně v režii budoucího majitele pozemku.

Pozemky jsou dle územního plánu zařazeny jako Plochy rodinné rekreace (RI)
Hlavní využití: území pro rekreační ubytování v chatách, stavby pro rodinnou rekreaci, chaty, chalupy, pozemky související dopravní a technické infrastruktury, pozemky veřejných prostranství (vč. veřejné zeleně,
Zástavba v rozvojových plochách bude vždy řešena s limitem max. 1 nadzemního podlaží plus podkroví, podíl zastavěných a dalších zpevněných vsakování dešťových vod neschopných ploch může činit max. 40 % plochy pozemku.

Využijte příležitosti k rezervaci unikátního waterfront pozemku a realizujte zde svůj investiční záměr, který se bude zhodnocovat po generace.
Exkluzivně nabízíme celoroční údržbu a správu pronájmu nové nemovitosti v období Vaší nepřítomnosti. Zajišťujeme kompletní právní služby.

Kontaktujte specialistu na investice v Lipenské lokalitě pro více informací, popřípadě se zastavte na nezávaznou prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků v Frymburku.