Prodej výroby, Ševětín, 1423 m2

Ševětín

9 890 000 Kč
/za nemovitost
včetně provize RK
Hypotéka od 40 851 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaŠevětín
ID0658
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná1423 m2
VybavenoČástečně
Typ objektuPatrový
Plocha budovy1156 m2
Plocha nemovitosti1156 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceBetonová
DopravaDálnice, Silnice
VodaMístní zdroj
Výtah
Převod do OV
Parkování

Origo partneři v Ševětíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Martin Černý

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Realdomus Vám výhradně zprostředkuje prodej průmyslové haly nedaleko dálnice D3. Hala je situována v průmyslovém areálu na kraji městyse Ševětín. Zastavěná plocha haly je 1.156 m2. Výrobní plocha a skladovací plocha 1243,5 m2, plocha kanceláří, šaten a sociálního zařízení 126 m2.

V přízemí se nachází výrobní/skladovací plocha, rozdělená do dvou sektorů. Z větší části je možno v tomto prostoru využít mostového jeřábu s nosností 5t. K dispozici výtah NGS 500 s nosností 500kg. Betonová podlaha v hale. Vjezdová vrata pro kamion.

V druhém patře lze využívat sociálního zařízení, šaten, dvou prostorných kanceláří v původním stavu a skladu, kam vede výtah.

Hala se nachází v areálu definovaným územním plánem jako plocha pro výrobu a skladování lehkého charakteru.

Doporučujeme prohlídku nemovitosti. Bližší informace u makléře nabídky.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje výrobních prostor v Ševětíně.