Klif finance banner

Prodej zemědělské půdy, Říčany, 5602 m2

Říčany

1 750 000 Kč
/za nemovitost
Cena u makléře
Hypotéka od 6 203 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaŘíčany
ID0234
VybavenoNe
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha nemovitosti5602 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Převod do OV

Origo partneři v Říčanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bc. Martina Škarydková, MBA

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Prodej nestavebního pozemku, v současné době je propachtováno jako pole, součást lánu a je obhospodařováno. V územním plánu je na konci pozemku zakreslen pražský obchvat R 02. Druhý konec pozemku - samostatná parcela - je v těsném sousedství aktuální zástavby rodinných domů. Současný územní plán s výstavbou na pozemku nepočítá, jedná se o investiční pozemek. Více informací u makléře.

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Říčanech.