Klif finance banner

Prodej pozemku pro bydlení, Nový Jičín, 1604 m2

Nový Jičín - Bludovice

1 390 668 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 4 930 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaNový Jičín - Bludovice
ID98
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha nemovitosti1604 m2
Elektřina230V
OdpadČOV pro celý objekt, Septik
DopravaSilnice, Autobus

Origo partneři v Novém Jičíně

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek ve vyhledávané části Nového Jičína v Bludovicích. Výměra pozemku činí 1604 m2.
V přední části pozemku se nachází starý rodinný dům s číslem popisným. Dům je vhodný k demolici či kompletní rekonstrukci. V případě demolice, lze novou stavbu domu umístit kdekoliv na pozemku.
Z IS aktuálně pouze elektrická přípojka, vodovodní řad a plynovod mají dostatečnou kapacitu pro připojení. IS jsou vedeny v příjezdové komunikaci.
Příjezd k pozemku po obecní komunikaci.
Výborná občanská vybavenost v dosahu. Spojení do Nového Jičína díky pravidelnému autobusovému spojení, alternativou může být cyklostezka nacházející se v blízkosti domu.
Bližší informace u realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi zdarma pomůžeme.
Doporučujeme prohlídku nemovitosti.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Novém Jičíně.