Prodej ubytování, Český Krumlov - Nové Spolí, Tichá, 500 m2

Tichá, Český Krumlov, Nové Spolí

16 790 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 59 517 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaTichá, Český Krumlov, Nové Spolí
IDK0261
StavbaSmíšená
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná500 m2
VybavenoČástečně
Typ objektuPatrový
Plocha budovy578 m2
Plocha nemovitosti578 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední tuhá paliva
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Převod do OV

Origo partneři v Českém Krumlově

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabídka prodeje plně vybaveného a zavedeného ubytovacího zařízení v Českém Krumlově, lokalita Nové Spolí, které je možné provozovat celoročně. Jedná se o smíšenou průmyslovou stavbu, která má zastavěnou plochu 578 m2 a je řádně zkolaudována jako ubytovací zařízení o kapacitě 13 pokojů a až 50 lůžek.
Spodní část stavby je zděná a nachází se zde služební byt pro uklízečku, dále kotelna vybavená automatickým kotlem na uhlí, který zásobuje teplem celou stavbu, navazuje skladovací prostor a garáž.
Do ubytovny se vchází samostatným vchodem, na který navazuje dlouhá chodba a jednotlivé pokoje. K dispozici je dále byt správce, taktéž s vlastním vchodem, sklad prádla, sušárna a žehlírna a společné koupelny s WC, panské a dámské. Dále místnost, ve které mají hosté k dispozici kuchyňku a pračku.

Patro, ve kterém se nacházejí pokoje je z části dřevostavba a z části jej tvoří montované buňky. Střecha původní, z části plechová a z části eternit, okna původní dřevěná. Stavba je v udržovaném stavu, vnitřní interiéry a vybavení jsou průběžně obnovovány, dle potřeby provozu.
Ubytovna je zavedená s vlastní klientelou, návštěvníky tvoří převážně turisté, zejména v jarních a letních měsících, dále potom nabídku využívají stavební společnosti pro své zaměstnance. K dispozici jsou vlastní webové stránky a automatickým ubytovacím systémem, WIFI, správce a uklízečka. Majitelé tak nabízí zavedený provoz. Voda a kanalizace jsou obecní, kapacita přípojek je dimenzována na výstavbu například bytového domu, což by mohl být další záměr u této nemovitosti. Nové Spolí je v docházkové vzdálenosti od centra města Český Krumlov, cca 15 minut chůze, pozemek okolo zařízení je obecní, k dispozici je dostatek parkovacích míst, dále je v místě autobusová zastávka a restaurace. Vzhledem k již nasmlouvaným termínům by se samotný prodej realizoval cca září 2021.

Více podrobností, stavební dokumentace a informace o provozu předáme na osobním jednání s majitelem. Kontaktuje makléře na uvedeném telefonním, čísle.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Českém Krumlově.