Prodej chaty, Davle - Sázava, 93 m2

Davle, Sázava

3 700 000 Kč

včetně provize RK
Hypotéka od 13 116 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaDavle, Sázava
ID805
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná93 m2
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha budovy64 m2
Plocha nemovitosti354 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Davli

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

RK Specialista na Posázaví nabízí rekreační chatu, situovanou na oploceném pozemku, na náhorní rovině nad blízkou řekou Sázavou. Jde o klidné přírodní prostředí borového háječku nad členitým údolím, v nerušícím volném sousedství chat i trvale obydlených nemovitostí.
Celá zděná chata je pevná a suchá, postavená na rovinaté horní části pozemku, spodní rovinatá slunná část pozemku slouží k relaxaci s krásným výhledem do zalesněného údolí. Interiér obytných pater chaty je propojen pohodlnými schody.
Lákavá je možnost nového využití zastavěné plochy lehkou garáží k dalšímu výraznému rozšíření obytné plochy v přízemí například k přestavbě na nový obývák s využitím panoramatické orientace oken východ – jih – západ, do strání nad řekou.
Příjezd k chatě je po rovinaté osadní cestě s možností pohodlného prostorného parkování před chatou nebo na pozemku, malým autem i v garáži. Pozemek o výměře celkem 354 m² (z toho zastavěná plocha 64 m²) je dlouhodobě a bezproblémově pronajat od obce Davle za roční nájemné 5 000,- Kč.
Jedná se o nemovitost, vhodnou pro čilého chataře – řemeslníka, který si po renovaci chaty a jejím případném zateplení vytvoří podmínky pro celoroční pobyt, případně pro rodinu s dětmi jako základna k výletům po vyhledávané rekreační oblasti – třeba k řece Sázavě, na koupání na Slapy nebo do krásných okolních lesů. Možnost nákupů, restaurace, přímé autobusové spojení na metro Smíchovské nádraží a zastávka Posázavského Pacifiku se nachází v docházkové vzdálenosti v centru Davle.
Velká romantika půlhodinky z Václaváka – kolem přehrady po brzy celé nové silnici.

MÍSTNOSTI:
přízemí - obývák 15,5 m², pokojík 6,1 m², malá ložnice 3,5 m², kuchyň 3,1 m², předsíň 4,5 m², umývárna a WC 2,0 m², garáž 17,0 m²
patro – pokoj 30,0 m²
snížené přízemí – dílna 11,7 m², dřevník 3,4 m², kůlna 3,0 m²

VYBAVENÍ:
el. 230/400 V, vlastní vrtaná studna 28 m hluboká s čerpadlem a rozvodem vody do chaty, malý el. bojler, elektrický sporák, hygienický kout a WC s odpadní jímkou 3 m³, kvalitní pevná plechová střešní krytina, dvojitá okna, kamna na pevná paliva, oplocení, nádrže na dešťovou vodu 1,7 m³ a 0,6 m³, sklad dříví v samostatně stojící kůlně 3 m²

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Davli.