Klif finance banner

Pronájem pozemku, Ostrava, Orlovská, 2000 m2

Orlovská, Ostrava

20 Kč
/za metr čtvereční / měsíc
+ provize RK
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaOrlovská, Ostrava
ID02591
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná2000 m2
Druh objektuV bloku
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti2000 m2
KomunikaceAsfaltová

Origo partneři v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Vladimír Šubrt

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme k pronájmu zpevněnou manipulační plochu o velikosti 2000 m2 v Ostravě Muglinově na ulici rozhraní ulic Betonářská a Orlovská. Objekt je celý oplocen a hlídaný.
Měsíční nájem je 40.000,-Kč. Bez kauce.
Více informací Vám poskytneme po telefonu

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu pozemků v Ostravě.