Prodej chaty, Kozojedy, 50 m2

Kozojedy

2 069 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 6 848 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaKozojedy
StavbaDřevěná
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná50 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti400 m2
Elektřina230V
TopeníLokální tuhá paliva
DopravaVlak, Silnice
VodaMístní zdroj

Origo partneři v Kozojedech

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabízíme k prodeji rekreační chatu v Kozojedech u Kralovic , obec Liblín. Chata se nachází v chatové oblasti s krásným výhledem na řeku Berounku. Chata stojí na vlastním pozemku o výměře cca 400 m2 se zastavěnou plocho 30 m2. Jedná se o samostatnou stavbu, chata je dřevěná, podsklepená, v 1.PP se nachází garáž, v 1.NP se nachází obytná místnost a zasklená terasa a v podkroví je ložnice. Do chaty je přivedená elektrická energie 220 V a 380V , dále pak užitková voda z potůčku nad chatou. Mimo chatu je pak WC a sprcha také napojené na užitkovou vodu, která je v létě ohřívaná v nádrži.Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, na vaření se používá propanbutanová bomba.
Pozemek okolo chaty není oplocený, je zde ohniště a celý pozemek udržovaný. Chata se nachází v krásném prostředí řeky Berounky, příjezdová komunikace je asfaltová.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Kozojedech.