Klif finance banner

Prodej činžovního domu, Karlovy Vary, 2311 m2

Karlovy Vary

80 000 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 283 582 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaKarlovy Vary
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná2311 m2
Typ objektuPatrový
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Karlových Varech

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabizíme Vám k prodeji exkluzivní nabídku – administrativní budovu, nacházející se v obchodním centru města Karlovy Vary. Celková plocha budovy 2.311 m2. Celková plocha pozemku 728 m2.
Předmětná nemovitost, které je označena jako nemovitá kulturní památka z roku 1912 roku, se nachází v centru města Karlovy Vary v blízkosti hlavního průjezdu městem.
V sousedství se nachází například Jan Becher muzeum, prostory magistrátu města a krajského soudu. U budovy muzea začíná hlavní nákupní třída T. G. Masaryka, kterou je možné projít až na kolonádu.
Výborná dostupnost objektu je dále podpořena v těsném sousedství umístěným vlakovým a autobusovým nádražím. V této oblasti je plánován velký developerský projekt zahrnující rezidenční i komerční prostory. V okolí objektu je dostatek parkovacích stání, která jsou ovšem zpoplatněna. Hlavní parkovací možnosti nabízí velké podzemní parkoviště, které je zbudováno pod náměstím Dr. Milady Horákové.
Městská hromadná doprava se nachází také v blízkém okolí objektu: zastávka Dolní nádraží (bus 5,10) a Nám. Dr. Horákové (bus 2, 4, 6 a 10).
V okolí je zajištěna veškerá občanská vybavenost (pošta, restaurace, obchody, apod.)
Jedná se o historickou administrativní budovu, která byla původně postavena jako bankovní dům a tomu také odpovídají její dispozice, které zahrnují mimo jiné komorový trezor v 1. NP. Budova po dobu její existence prošla pouze částečnými úpravami. Objekt disponuje pěti nadzemními podlažími, jedním podzemním podlažím a nevyužívanými půdními prostory.
Objekt disponuje jedním centrálním schodištěm, ve kterém byl zbudován osobní výtah, který ovšem nevyhovuje současným normám a nyní je využíván pouze na udělenou výjimku. Dále je v objektu schodiště, které obsluhuje klientské prostory a vede pouze z přízemí do 1. patra. V objektu se nachází nákladní výtah.
Podrobnější informace v RK.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Karlových Varech.