Prodej obchodního prostoru, Opava - Předměstí, náměstí Slezského odboje, 17 m2

náměstí Slezského odboje, Opava, Předměstí

1 610 000 Kč
/za nemovitost
+ provize RK
Hypotéka od 6 650 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

Adresanáměstí Slezského odboje, Opava, Předměstí
ID760759
StavbaCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Plocha užitná17 m2
VybavenoAno
Lokalita objektuRušná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha budovy17 m2
Podlahová plocha17 m2

Origo partneři v Opavě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Lukáš Kvasnička

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme k prodeji stomatologickou ordinaci v budově polikliniky na náměstí Slezského odboje v Opavě. Prostor ordinace je po rekonstrukci (vodovodní potrubí, odpady, elektřina, podlahy, sádrokartony, strop z podhledů), nábytek na míru, klimatizační jednotka, šatní skříně, nabízí se včetně veškerého vybavení. V ordinaci je příprava pro napojení stomatologického křesla. K ordinaci o výměře 17,58 m2 náleží čekárna sdílená jen s druhou ordinaci, denní místnost (šatna) s kuchyňkou pro lékaře a personál, WC pro pacienty. Ordinace se nachází ve 2. patře budovy se zdravotnickým zaměřením. K dispozici je zde bezbariérový přístup s možností využití výtahu. Jedná se o nemovitost v podílovém spoluvlastnictví. Je možné i jiné využití lékařské praxe, pro rehabilitace, masáže. Poliklinika je skvěle dostupná autem, MHD, ČD. Pro další informace a domluvení termínu prohlídky kontaktujte makléře.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje obchodních prostor v Opavě.