Prodej chaty, Brno - Bosonohy, 50 m2

Brno, Bosonohy

3 900 000 Kč
/za nemovitost
Bez provize.
Hypotéka od 12 908 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaBrno, Bosonohy
IDV1362B007
StavbaDřevěná
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná50 m2
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti352 m2
Sklep
Terasa

Origo partneři v Brně

Úklidové služby

Instalatér

Nábytek

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Finance a pojištění

Kuchyně

Malířské a natěračské práce

Malíři

Podlahy

Popis

Nabízíme Vám jedinečnou nemovitost, která Vám za cenu bytu na sídlišti poskytne volnost a nezávislost moderního způsobu bydlení. Dovolte nám představit dřevostavbu s dispozicí 3+kk v Brně - Bosonohách.

V přízemí se nachází velkorysá obývací místnost s kuchyňským koutem, kamny a koupelnou.
Z přízemí vede schodiště do podkroví, kde najdete průchozí pokoj vhodný pro kancelář, či odpočinkovou zónu, vedoucí do ložnice, opět orientované na jih.
Celý interiér je ze dřeva a vytváří útulný dojem.

Po vstupu na pozemek nemovitosti se Vám otevře výhled orientovaný na jih, do Troubskostřelické pánve, kde si můžete z pódia užívat západy slunce.

Jedná se o nově postavenou, zateplenou dřevostavbu, vybudovaná na původních základech chaty.

Nabízíme Vám bydlení pět minut chůze od zastávky MHD, která spojuje dostupnost a občanskou vybavenost městské části Brno - Nový Lískovec, s bydlením v přírodě a nezávislosti na inženýrských sítích, díky důmyslnému systému solárních panelů a vlastní studny.

V dnešní době se podobné bydlení stává realitou díky moderním technologiím, alternativní zdroje energií, nejsou otázkou nepohodlí, ale otázkou zvyku a známkou moderního a ekologického smýšlení.

Elektrický proud Vám zajistí výkonné solární panely, které i za oblačna mají dostatečnou kapacitu na pokrytí spotřeby a zároveň dobíjení baterií, které Vás budou zásobovat přes noc.

Pro výjimečné případy je k dispozici záložní benzínová centrála.
Objekt je zateplen a dá se vyhřát během pár minut díky kamnům, kde stačí přihodit pár dubových polen.
Voda je čerpaná z původní studny, kde je dostatek vody a do budoucna je zajištěna i projektem vrtu.

Nemovitost je splněným snem pro všechny, kdo chtějí bydlet v přírodě a zároveň ve městě, pro ty, kteří chtějí být ekologičtí, mají rádi přírodu a krásné výhledy.
Přesvědčit se o kvalitách výše popsané nemovitosti můžete při osobní prohlídce.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Brně.