Prodej bytu 3+kk, 85 m2

Harrachov

12 974 080 Kč
/za nemovitost
Možnost garážového stání a sklípku k tomuto bytu zdarma (nabídka platí pouze do 30.6.2021)
Hypotéka od 42 940 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

StavProdáno
AdresaHarrachov
IDCorso.2NP_3kk
StavbaSkeletová
Stav objektuVe výstavbě
Plocha užitná85 m2
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Terasa

Origo partneři

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Správa nemovitostí

Malíři

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

PRODÁNO.
Představujeme vám nabídku posledního volného, jedinečného nárožního apartmánu v dispozici 3+kk na druhém podlaží projektu Corso Harrachov. Apartmán s vlastní terasou a úžasnou orientací na skokanský areál bude realizován ve vysokém standardu, který si navíc můžete zvolit podle svých preferencí. Vedle zcela jedinečné polohy, úžasného výhledu a vysokého nadstandardu celého projektu máte možnost na zvláštní přání upravit nebo zařídit celý apartmán v jedinečném stylu podle individuálního návrhu architektonického studia.

Projekt Corso Harrachov nabízí celkem 45 apartmánů v exkluzivní poloze obchodní třídy nejvýznamnějšího horského střediska Krkonoš v Harrachově, přímo pod svahy lyžařského centra a místa všeho jeho dění. Lyžařské trasy i svahy tak budete mít přímo pod okny a dosáhnete jich pohodlně na lyžích přímo z domu od recepce.

Vysoká míra individuálního přístupu se promítá i v budoucí nabídce služeb recepce, zprostředkování krátkodobých pronájmů, pokojových služeb, kavárny s možností snídaňového servisu, privátního Spa, případně servisu lyží a kol.

Přesto, že stavba bude zahájena v květnu t.r. více než 40% apartmánů již má své budoucí majitele.
Aktuální nabídkové ceny apartmánů budou postupně upravovány v závislosti na harmonogramu stavby, nyní tedy máte možnost pořízení apartmánu za nejlepší možnou cenu, navíc nyní s možností pořízení garážového stání a sklípku k tomuto bytu zdarma.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk.