Prodej chaty, Louňovice, Lomená, 80 m2

Lomená, Louňovice

Prodáno
Cena na vyžádání

včetně provize a právního servisu
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry domu

StavProdáno
AdresaLomená, Louňovice
ID563/2568
StavbaDřevěná
Stav objektuDobrý
Plocha užitná80 m2
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy93 m2
Plocha nemovitosti462 m2
Plocha zahrady369 m2

Origo partneři v Louňovicích

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabízíme k prodeji rekreační dům chatu, stojící na vlastním pozemku o celkové výměře 462m2 v obci Louňovice, nedaleko od východní hranice Prahy.
Dům průběžně udržován, s jedním nadzemním podlažím o půdorysu cca 6,5m krát 6,5m, celý podsklepen. V suterénu umístěna garáž s přímým vjezdem z obecní komunikace, která svou velikostí uspokojí parkovací potřeby i dnešních větších vozidel. Zbylá část suterénu pak slouží jako úložné prostory, případně technické zázemí pro dům.
Samotný vstup do domu po několika schodech a průchodem pod verandou, lemující dvě strany domu. Dispozičně je dům členěn do obytné části s možností dalšího oddělení spací nebo relaxační části, samostatné kuchyně a sociálního zázemí. Ačkoliv svou užitnou plochou poměrně malý, překvapí příjemnou kombinací racionálního využití každého místa, přesto při zachování neuvěřitelně příjemné atmosféry útulnosti. Vnitřní vybavení, které je rovněž předmětem prodeje a je již zahrnuto v ceně, společně s volbou barevných odstínů stěn a dekorací, tento pocit jen podtrhuje.
Zastavěná plocha domu, společně s přístupovou komunikací (93m2) navazuje na rovinatou zahradu (369m2) s několika vzrostlými stromy a keři. Dostupné veškeré přípojky inženýrských sítí, a to buď již přímo na pozemku (elektro a obecní vodovod, doplněný vlastní studnou), nebo na jeho hranici (plyn a kanalizace dnes řešeno jímkou).
Ideální nabídka pro zájemce, hledající místo pro relaxaci opravdu nedaleko od Prahy, a to bez dalších nákladných investic, spojených s jeho okamžitým užíváním (v případě zateplení je možné i celoroční užívání). Současně je však nutno zdůraznit další podstatný benefit, a to již schválený projekt možné přestavby na plnohodnotný rodinný dům s dispozicí 5+1 a užitnou plochou cca 113m2 viz. poslední foto s vizualizací domu. V případě zájmu nového vlastníka je tedy možno začít ihned stavět.
Přímo v obci potraviny, mateřská škola a restaurace, vše doplněné další občanskou vybaveností v Mukařově, který s Louňovicemi sousedí. Stejně tak jistě osloví i nedaleká přírodní rezervace Voděradské bučiny, cyklistické stezky nebo rybníky.
Dopravní obslužnost zajišťuje autobus se spojením k železniční stanici Říčany nebo přímo k metru Opatov.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat, rád Vás domem provedu v čase, který Vám bude vyhovovat. Prodej chaty Louňovice, stav je uveden jako dobrý, umístěný v lokalitě, kde je klidná část obce, z celkového počtu 1 podlaží, topení je řešeno jako ÚT tuhá paliva, o ploše 80 m2, pozemek o velikosti 462 m2, se zastavěnou plochou 93 m2, a zahradou 369 m2, více toho najdete určitě zde, Chaty Praha východ, je vybaven či je k dispozici zahrada.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Louňovicích.

Podobné nabídky